Różne opcje dostawy gotowego projektu domu

Sposób, w jaki dostarczymy Ci gotowy projekt domu, zależy od Ciebie. To my się dostosujemy do sytuacji. Wystarczy, że wcześniej poinformujesz nas, która forma dostawy odpowiada Ci najbardziej.

Możemy w tym celu umówić się na osobiste doręczenie w Warszawie lub Siedlcach po wcześniejszym ustaleniu terminu. W przypadku, gdy brakuje Ci czasu na bezpośrednie spotkanie, wówczas dostarczymy Ci Twój projekt przez kuriera. Otrzymasz go w czasie nie przekraczającym czterech dni roboczych. W sytuacjach niecierpiących zwłoki, możemy to zrobić jeszcze szybciej, po uprzednim ustaleniu warunków dostawy.

Na Twoje życzenie, równolegle do wersji papierowej, chętnie przekażemy Ci gotowy projekt domu w postaci elektronicznej (PDF) na płycie CD lub wyślemy do Ciebie rzeczony dokument na Twój adres e-mail.

Metodę doręczenia ustalimy z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby dać Ci czas na zastanowienie się, jak chcesz otrzymać swój projekt. To od Ciebie zależy, czy obierzesz go od nas na indywidualnie ustalonym spotkaniu, czy od kuriera, który dostarczy Twój projekt na adres, który nam wskażesz.