Jak dbamy o nasz rozwój zawodowy?

W branży architektonicznej ciągle coś się dzieje. Zmieniają się technologie i style, pojawiają się coraz nowocześniejsze rozwiązania. Dostępne staje się oprogramowanie o jeszcze szerszych możliwościach technicznych. Jednocześnie w naszej branży stale utrzymuje się intensywna konkurencja. Wiemy, że aby utrzymać jakość naszych usług, musimy ciągle podnosić kwalifikacje. Dzięki temu masz pewność, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Uczestniczymy w branżowych szkoleniach, konferencjach i seminariach:

  • Styczeń 2009 - Szkolenie dotyczące prefabrykacji elementów żelbetowych organizowane przez Ergon Polska.
  • Marzec 2009 - Szkolenie w zakresie deskowania systemowego stosowanego do wielkogabarytowych konstrukcji żelbetowych organizowane przez PERI Polska Sp. z o. o.
  • Marzec 2010 - Szkolenie dotyczące systemów renowacji elewacji zabytkowych organizowane przez firmę Remmers.
  • Marzec 2011 -  Szkolenie ze sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej organizowane przez firmę Bolix S. A.
  • Marzec 2012 -  Szkolenie dotyczące zwiększania grubości termoizolacji budynku już ocieplanego oraz nowatorskich rozwiązań zwiększających odporność ocieplenia na odrywanie organizowane przez firmę Bolix S. A.
  • Marzec 2012 - Szkolenie z zakresu podstaw przedsiębiorczości oraz szkolenie dotyczące podstaw formalno-prawnych prowadzenia własnej działalności; oba szkolenia zostały zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w ramach programu „Czas na biznes IV”.

Specjalistyczne czasopisma branżowe

Jesteśmy na bieżąco z prasą branżową. Każdy z nas posiada swoje autorytety i ulubione rozwiązania projektowe. Mamy też swoich architektonicznych guru. Śledzimy światowe trendy, w których szukamy rozwiązań godnych zaproponowania naszym Klientom. Dzięki usługodawcom myślącym podobnie jak my, rynek usług projektowych w Polsce ma dużo więcej do zaoferowania niż jeszcze przed kilku laty. Nasi Klienci coraz częściej stawiają na indywidualizm. Szukają przejrzystych, funkcjonalnych i zrównoważonych form. Dostrzegają piękno w umiarze lub „stonowanym przepychu”, którego wyrazicielem niekoniecznie jest boniowanie na elewacji, lecz na pewno dobór „godnych” materiałów do koncepcji budynku wystawnego i eleganckiego.

Coraz więcej osób myśli przyszłościowo o energooszczędnej eksploatacji domu. Klienci są gotowi zainwestować na początku więcej w nowoczesne urządzenia grzewcze czy wentylacyjne, by nawet w nieco dłuższej perspektywie czasu cieszyć się mniejszymi wydatkami za rachunki. Coś co stanowiło jeszcze pięć lat temu ekstrawagancję w sensie estetycznym czy funkcjonalnym, w chwili obecnej jest już nawet nie przedmiotem pożądania ale standardem nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego. Dlatego z naszą wiedzą chcemy utrzymywać się stale „na czele peletonu”. Wielojęzyczna prasa branżowa i samokształcenie jest w tym bardzo pomocne.

Doświadczenia z Internetu

Fora internetowe o tematyce budowlanej pełne są ciekawych sugestii i zaskakujących wniosków. Dzięki pytaniom użytkowników wiemy, z jakimi problemami napotykają się przyszli inwestorzy, co stanowi dla nich kłopot, czego nie rozumieją. Nasze spostrzeżenia wykorzystujemy potem w praktyce podczas kontaktów z Klientami – szczególnie na etapie rozmów dotyczących koncepcji domu czy organizacji kwestii formalnych. Jest nam wówczas o wiele łatwiej wyjaśnić poszczególne sprawy techniczne czy zasugerować pomoc formalno-prawną.

Przed przystąpieniem do projektowania chętnie poznamy Twoje propozycje wymarzonego domu, np. w postaci zdjęć. Zabierz je ze sobą na spotkanie lub wyślij do nas poprzez e-mail.