Inspiracje do gotowych projektów domów EGK

Nasze projekty gotowe są oryginalne pod względem rozwiązań wizualnych i funkcjonalnych. Domy wybudowane na ich podstawie charakteryzują się wysokim komfortem użytkowym. Swoją ofertę kierujemy do osób chcących mieszkać wygodnie a jednocześnie wyrażać swoją wrażliwość estetyczną przez nowoczesną architekturę.

Gotowe projekty nowoczesnych domów z płaskim dachem (stropodachem) oraz dachem dwuspadowym pracowni EGK.

Wykonując gotowe projekty domów czerpiemy inspiracje z najnowszych trendów europejskiej i światowej architektury. Domy powstające na podstawie naszych projektów nie odbiegają w niczym od modnych inwestycji budowanych obecnie w Niemczech, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Francji, Hiszpanii czy w Stanach Zjednoczonych. Właśnie tam szukamy pomysłów i dostosowujemy je do realiów polskiego rynku budownictwa jednorodzinnego pod względem architektonicznym i technologicznym.

Cechy gotowych projektów domów naszej pracowni:

  • Są typowe, lecz tylko z nazwy, gdyż jest to jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych ofert na polskim rynku.
  • Nasze domy wyróżniają się spośród innych świeżością spojrzenia na architekturę i funkcjonalność.
  • Sami jesteśmy autorami wszystkich projektów gotowych, które oferujemy. Nie jesteśmy pośrednikami w ich sprzedaży ani nie zlecamy ich wykonawstwa osobom lub podmiotom trzecim. Bierzemy pełną odpowiedzialność za to, co sprzedajemy Inwestorom.
  • Nie zostawiamy Klientów samych sobie po zakupie. Jeśli kierownik budowy Twojego domu będzie miał jakieś pytania, oczywiście postaramy się na nie odpowiedzieć. W ten sposób wyrażamy szacunek do Klienta, ale też do własnej pracy.
  • Jesteśmy związani z naszymi projektami emocjonalnie. Nie produkujemy ich na kolanie. Powstają długo, jak wszystkie solidne dzieła ludzkich rąk i myśli.
  • Doradzimy Ci, który projekt wybrać najlepiej. Kupić możesz każdy, lecz nie każdy będzie dobrze pasował do Twoich potrzeb. Mówiąc kolokwialnie, nie chcemy Cię wepchnąć na minę. Chętnie z Tobą porozmawiamy i doradzimy, jak wybrać najwłaściwszy dom. Możesz być pewny, że nie będzie Ci żal z powodu nietrafionej  inwestycji lub nie do końca odpowiadającej temu, czego się po niej spodziewałeś.