Chcę wprowadzić zmiany do gotowego projektu domu przed zakupem

Dowiedz się, co zrobimy, kiedy wybierzesz jeden z naszych projektów typowych i przed zakupem będziesz chciał wprowadzić do niego swoje modyfikacje?

Jeśli zgłosisz się do nas zainteresowany jednym z naszych projektów i stwierdzisz, że chcesz wprowadzić do niego swoje zmiany, to chętnie je dla Ciebie naniesiemy. Oczywiście najpierw poprosimy Cię o ich przedstawienie.

Jak doprecyzujemy zmiany w Twoim projekcie domu?

Wybór należy do Ciebie. Możesz to zrobić w wiadomości, którą wyślesz na adres e-mail naszej pracowni lub – jeśli wolisz – możesz też przekazać nam swoje wytyczne telefonicznie albo na bezpośrednim spotkaniu, na które się wcześniej umówimy. W każdym przypadku zanotujemy wszystkie Twoje uwagi a po ich w prowadzeniu ich odeślemy do Ciebie mailem zaktualizowane rysunki do ostatecznego zawiedzenia. W dni robocze zajmuje nam to nie więcej niż 48 godzin!

Koszt zmian w gotowym projekcie domu

W każdym gotowym projekcie domu naszej pracowni jest wykaz zmian, jakie można do niego wprowadzić bez konsultacji z projektantem macierzystym.

Są to:

  • zmiana wymiarów fundamentów wynikające z miejscowych warunków gruntowych;
  • zmiana instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, c.o. gazowej;
  • wprowadzenia częściowego lub całkowitego podpiwniczenia;
  • realizacji wg. lustrzanego odbicia;
  • usytuowania lub likwidacji ścianek działowych oraz drzwi wewnętrznych;
  • zmiana warstw ścian zewnętrznych;
  • zmiana materiałów wykończeniowych;
  • zmiana rodzaju stropów przy zachowaniu układu konstrukcyjnego i wymaganej wytrzymałości;
  • zmiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz materiałów wykończeniowyc.

Inne zmiany projektu mogą być dokonane wyłącznie za zgodą autora projektu.

Jeżeli jednak są to głębsze zmiany, wtedy należy wystąpić do nas o zgodę na ich wprowadzenie.

Jeśli zdecydujesz się abyśmy to my wprowadzili te zmiany, wycenimy je dla Ciebie abyś wiedział, jakiego wydatku możesz się spodziewać. Koszt każdej zmiany wyceniamy indywidualnie. Mniejsze modyfikacje mogą dotyczyć, np. rozmiaru, usytuowania lub zlikwidowania otworu okiennego, większe – układu konstrukcyjnego domu.

Na koszt zakupu gotowego projektu domu składa się jego cena katalogowa plus kwota za wprowadzone zmiany. Oczywiście, jeśli zapytasz nas o rabat, chętnie przedstawimy Ci naszą propozycję. Nie unikamy negocjacji cenowych. Po wprowadzeniu modyfikacji, przed wysyłką projektu wyślemy do Ciebie rzuty oraz widoki elewacji do ostatecznej akceptacji.